За Текаи
дел-наслов

Jinan Tekai Machinery Co., Ltd.

Ние сме компанија која интегрира производство и продажба на CNC машина со висок стандард, ласерска машина, машина за обележување и ласерска машина за сечење метални влакна, дигитална машина за сечење итн. Главните додатоци прифаќаат врвен бренд увезен од Италија, Јапонија, Германија итн. Од R&D производство Одделот до Одделот за контрола на квалитет, до Одделот за продажба и сервис, сите имаат професионален тим за решавање.Машините произведени од нас се широко користени во рекламирање, мебел, модел на CAD/CAM индустрија, подароци, пакување итн., материјали од метал, дрво, камен, кожа итн.

 

Нашата компанија ја имплементира деловната филозофија „Квалитетот на прво место и услугата на прво место“.Производството е продадено во целиот свет.И над 99% клиенти се задоволни со нашата машина.Дополнително, воспоставивме деловен однос со European Verso cnc компанија за развој на решенија за CNC.Ние секогаш веруваме дека најдобрата технолошка услуга е клучот за освојување на пазарот.

1627352540903546

Зошто да изберете Tekai

дел-наслов
Строг процес на производство

Строг процес на производство, од бојадисување до додатоци, сето тоа преку строга контрола на квалитетот.Ние користиме топли методи на бојадисување како Европа, чувајте многу години без сликање да падне.Додатоци, сите преку машината за глодање со висока прецизност. Задржете ја машината поголема прецизност.

Брзо време на испорака

Брзо време на испорака, нашата фабрика има 3000 метри квадратни, производствениот тим сите имаат над 7 години искуство.Дури и клиентите се многу итни, сепак можеме да ја одржиме испораката до него на време.

Услуги на клиентите

Повеќе опција за услуги на клиентите.Освен продукцискиот тим, имаме и тим по сервис.Клиентот може да избере техничари кои ќе им помогнат преку Интернет, исто така е достапен и во странство.Откако ќе ги добиете вашите информации, може да добиете одговор во рок од 5 минути.

CE стандард

Сите машини се изградени со европски CE стандард.Од форма, сликарство, производство на додатоци, прилагодени се достапни.Сите се во согласност со CE стандардот.Но, разумната цена во Кина, може да му помогне на агентот брзо да го развие локалниот пазар.

Сценарио за претпријатие

дел-наслов
IMG_3267
IMG_3293
IMG_3342

Почесен сертификат

дел-наслов
svg
цитат

Добијте бесплатна понуда сега!