Cnc рутер машина
Осцилирачка машина за сечење
Машина за сечење влакна
CO2 ласерска машина
Ласерска машина за обележување
Строг процес на производство

Строг процес на производство, од бојадисување до додатоци, сето тоа преку строга контрола на квалитетот.Ние користиме топли методи на бојадисување како Европа, чувајте многу години без сликање да падне.Приборот, сето тоа преку машината за глодање со висока прецизност. Чувајте ја машината поголема прецизност.

Брзо време на испорака

Брзо време на испорака, нашата фабрика има 3000 метри квадратни, производствениот тим сите имаат над 7 години искуство.Дури и клиентите се многу итни, сепак можеме да ја одржиме испораката до него на време.

Услуги на клиентите

Повеќе опција за услуги на клиентите.Освен продукцискиот тим, имаме и тим по сервис.Клиентот може да избере техничари кои ќе им помогнат преку Интернет, исто така е достапен и во странство.Откако ќе ги добиете вашите информации, може да добиете одговор во рок од 5 минути.

CE стандард

Сите машини се изградени со европски CE стандард.Од форма, сликарство, производство на додатоци, прилагодени се достапни.Сите се во согласност со CE стандардот.Но, разумната цена во Кина, може да му помогне на агентот брзо да го развие локалниот пазар.

Додатоци за глодање со 5 оски

Додатоци за глодање со 5 оски

Подемен мелење кревет

Подемен мелење кревет

Механичко удирање

Механичко удирање

Топло сликање

Топло сликање

Тест за прецизност на топчести завртки

Тест за прецизност на топчести завртки

Механичко тапкање

Механичко тапкање

Директно наместете го менувачот

Директно наместете го менувачот

Вретеното директно прилагодете го

Вретеното директно прилагодете го

Ригорозно тестирање 01

Ригорозно тестирање 01

Ригорозно тестирање 02

Ригорозно тестирање 02

1627352540903546

Ние сме компанија која интегрира производство и продажба на CNC машина со висок стандард, ласерска машина, машина за обележување и ласерска машина за сечење метални влакна, дигитална машина за сечење итн. Главните додатоци прифаќаат врвен бренд увезен од Италија, Јапонија, Германија итн. Од R&D производство Оддел до Оддел за контрола на квалитет, до Продажба и сервис ···

Вести

ЦПУ рутер вретено на машината вообичаени дефекти и раствор···

Вретеното на машината за рутер со ЦПУ е еден вид електрично вретено, главно се користи во опремата за ЦПУ рутер, со високо-брзинско гравирање, дупчење, жлеб за глодање и···

09-05 2022 година
Различното влијание за Cnc машината е ...
Без разлика на 3d atc cnc рутер машина, CO2 ласерска машина за сечење или SS CS ласер...
09-01 2022 година
Како да ја инсталирате ласерската цевка на CO2 ласерот ...
Ласерот со стаклена цевка CO2 е исто така гасен ласер, кој обично се прави од тврди г...
08-26 2022 година
Како да го освоите пазарот на CNC?
Cnc е еден многу голем пазар.Секоја година има многу стари или нови обичаи...
08-25 2022 година
Бразилски клиенти нарачуваат мала CNC рутер машина ...
Tekai professional произведува секаков вид на cnc и ласер.Поради тоа што имаме свој...
svg
цитат

Добијте бесплатна понуда сега!