Непал TEM1325-2H cnc рутер за обработка на дрво 1325 беше завршен со двојна глава за сечење
2023-06-07

1325 cnc рутер за алуминиумски композитен панел, тоа е странските клиенти наречени 4x8ft cnc рутер резба во дрво.Може да дизајнира знаци на логоа за сечење на CNC рутер, гравер за CNC рутер со 4 оски, CNC рутер со 5 оски, машина за рутер atc cnc, CNC рутер со една глава, CNC со двојна глава...

Холандија TEM1325 CNC рутер од дрво е завршен и се подготвува да се испрати до клиентот.
2023-06-05

Завршен е најновиот дизајн cnc рутер за машини со 3 оски за холандски клиент.Производите треба да се ажурираат и повторуваат.Со цел подобро да заземе поголем удел на пазарот.Tekai постојано ги ажурираше производите.Континуирано подобрувајте го квалитетот, надворешноста, бојата со прскање, производната постапка...

Во фабриката на Tekai се произведуваат две cnc рутери со 3 оски со една глава!
2023-06-03

Секој месец, има над 100 комплети 3D CNC рутер машина за обработка на дрво се завршени и испратени до клиентот.Без разлика на ATC cnc рутерот или дрвен cnc рутер со 3 оски, тие се со висок квалитет.Ако клиентот, тој само сака CNC рутер за работа на дрво за сите видови на сечење плочи.Заеднички cnc rou со 3 оски...

Турција 4 оска cnc рутер 1325 со Rotary е завршен!
2023-05-19

Cnc рутер 1325, тој е еден многу популарен cnc рутер кој работи на дрво.Бидејќи, без разлика на рекламна компанија и дрвен мебел компанија.CNC рутер за работна површина 4x8 ft може да се справи со повеќето големини на материјали.Ако се радувате на еден 3d cnc рутери дограма.Професионално глодање за медијапан, акрилик,...

Заврши приспособениот автоматско менувач на алати за дрво cnc рутер на клиент од ОК!
2023-05-12

Жолтиот линеарен atc cnc рутер беше завршен.Секоја година ќе имаме многу барања на клиентите.Тие сакаат една приспособена машина за CNC рутер atc 1325. Затоа што, стилот на продавницата на секој клиент е различен.Значи, ако се прилагоди еден cnc рутер со atc систем, ставете во нивната фабрика.Тоа би...

Споредете за главата за нишање и оската C
2023-04-10

На многу клиенти во процесот на избирање на CNC машини, на некои клиенти им треба рутер од дрво со 4 оски висока z оска cnc, тоа значи машина за CNC со глава за нишање, на некои клиенти им треба центар за рутер за CNC со C-оска.Cnc со 4 оски е во конфликт со Cnc оската C.Ако изберете cnc со 4 оски, не ...

Newsest design 6 комплети приспособени CNC рутер машина од застапник Европа се произведуваат.
2023-04-08

До сега, има над 100 комплети CNC машини кои произведуваат во нашата фабрика.Помина и третиот квартал од 2023 година.Jinan Tekai cnc machinery co., Ltd, исто така, постигна одлични резултати.Без разлика на рутер cnc atc машина, ласерска 3d машина или cnc машина за сечење метал, се повеќе и повеќе клиенти избираат ...

Текаи ATC cnc машината пристигнува во продавницата за клиенти!
2023-03-11

Машината за рутер за дрво atc cnc нарачана од европскиот клиент пристигнува во нивната фабрика.Пакувањето од иверица е многу совршено.Нема никаква штета.Превозната компанија што ја користиме е една голема компанија.Дури и има некаква штета поради патот.Изгубеното ќе ни го сноси бродската компанија.Автоматската алатка...

Како да направите машината да работи побрзо?
2023-01-29

Работната брзина, тоа е многу увозен индикатор за еден cnc 3d дрвени рутери.Брза брзина, тоа значи исто време, поголем излез.Сите клиенти, тие сакаат нивниот cnc дрво рутер кој се движи да работи многу многу брзо.Зошто акрилната машина за сечење со различни марки cnc рутер, брзината е разликата...

Пролетниот фестивал во Кина 2023 година заврши, компанијата Tekai cnc се врати на работа!Добредојдовте сите клиенти од светот нарачајте!
2023-01-29

Помина една недела, тоа е пролетен фестивал во Кина, Нова Година во традиционална кинеска смисла.Овде сум, треба да се извинам за сите клиенти што го разбираат.Измината една недела, нашиот одговор доцнеше.Сега, почнавме да работиме.Без разлика на какви било прашања, слободно прашајте не, ние ќе ви одговориме најбрзо...

Првиот контејнер од 40 стапки Стоката од 2023 година е завршена и испораката до европскиот застапник!
2023-01-12

Секоја чест!Новата година, 4 комплети големи cnc рутери cnc 2030 се подготвени да се вчитаат во првиот контејнер од 40 стапки.Клиентот е од Европски, соработуваме речиси повеќе од 10 години.Ова е најновата форма на дизајн.Нема кабинет.За CNC рутерот за гравирање и сечење дрво 3d, избришете го...

Норвешкиот клиент ја доби машината за ласерско сечење влакна од 2000w за сечење јаглероден челик!
2022-12-23

Утрово небото сè уште не е светло.Но, за купувачот, тие многу се радуваат на овој момент.Машината машина за ласерско сечење метал 2000w пристигнува во нивната фабрика.Еден 40 контејнер оди во нивната фабрика суво.Тие веќе договорија рано организирање на персоналот за истовар.Т...

123456Следно >>> Страница 1/7
svg
цитат

Добијте бесплатна понуда сега!