Makinë ruter Cnc
Makinë prerëse lëkundëse
Makinë për prerjen e fibrave
Makinë lazer CO2
Makinë për shënjimin me lazer
Procesi i rreptë i prodhimit

Procesi i rreptë i prodhimit, nga lyerja te aksesorët, të gjitha nëpërmjet kontrollit të rreptë të cilësisë.Ne përdorim metoda të ngrohta të lyerjes si Evropa, mbajmë shumë vite pa rënie pikture.Aksesorët, të gjitha nëpërmjet bluarjes së makinës me precizion të lartë. Mbani makinën me precizion më të lartë.

Koha e shpejtë e dorëzimit

Koha e shpejtë e dorëzimit, fabrika jonë ka 3000 m katror, ​​ekipi i prodhimit të gjithë kanë mbi 7 vjet përvojë.Edhe klientët janë shumë urgjent, ne ende mund të mbajmë dorëzimin tek ai në kohë.

shërbimi ndaj klientit

Më shumë mundësi për shërbimin ndaj klientit.Përveç ekipit të prodhimit, ne kemi gjithashtu një ekip pas shërbimit.Klienti mund të zgjedhë teknikë që t'i ndihmojnë ata në internet, është gjithashtu i disponueshëm jashtë shtetit.Pasi të keni marrë informacionin tuaj, mund të merrni përgjigje brenda 5 minutave.

Standardi CE

Të gjitha makinat janë të ndërtuara me standardin CE të Evropës.Nga forma, lyerja, prodhimi i aksesorëve, të personalizuara janë në dispozicion.Të gjitha janë në përputhje me standardin CE.Por, çmimi i arsyeshëm i Kinës, mund të ndihmojë agjentin të zhvillojë me shpejtësi tregun lokal.

Aksesorë frezë me 5 boshte

Aksesorë frezë me 5 boshte

Shtrat mulliri me dorezë

Shtrat mulliri me dorezë

Goditje mekanike

Goditje mekanike

Pikturë e ngrohtë

Pikturë e ngrohtë

Testi i saktësisë së vidhos së topit

Testi i saktësisë së vidhos së topit

Përgjimi mekanik

Përgjimi mekanik

Ingranazhet rregullohen drejt

Ingranazhet rregullohen drejt

Gishti rregullohet drejt

Gishti rregullohet drejt

Testim rigoroz 01

Testim rigoroz 01

Testim rigoroz 02

Testim rigoroz 02

1627352540903546

Ne jemi një kompani që integron prodhimin dhe shitjen e makinerive cnc standarde të larta, makinerive lazer, makine shënjuese dhe makinë prerëse lazer me fibra metalike, makinë prerëse dixhitale etj. Aksesorët kryesorë adoptojnë markën e lartë të importuar nga Italia, Japonia, Gjermania, etj. Nga Prodhimi R&D Departamenti për Departamentin e Kontrollit të Cilësisë, për Shitjet dhe Shërbimin ···

Lajme

Defektet e zakonshme të gishtit të makinës së ruterit CNC dhe zgjidhja···

Boshti i makinës së ruterit CNC është një lloj boshti elektrik, i përdorur kryesisht në pajisjet e ruterit CNC, me gdhendje, shpim, brazdë bluarjeje me shpejtësi të lartë dhe···

09-05 2022
Ndikimi i ndryshimit për makinën cnc është...
Pa marrë parasysh makinën ruter 3d atc cnc, makinë prerëse lazer CO2 ose lazer SS CS...
09-01 2022
Si të instaloni tubin lazer të lazerit CO2 ...
Lazeri me tub qelqi CO2 është gjithashtu një lazer me gaz, i cili zakonisht përbëhet nga g...
08-26 2022
Si të fitoni tregun cnc?
Cnc është një treg shumë i madh.Çdo vit, ka shumë zakone të vjetra apo të reja...
08-25 2022
Porositja e klientëve në Brazil për makinë të vogël ruter cnc ...
Tekai profesionale prodhon të gjitha llojet e cnc dhe laser.Për shkak se ne kemi tonën...
svg
citat

Merrni një ofertë falas tani!